Roman Svoboda, Váš certifikovaný realitní expert z RE/MAXu

Romanův příběh

Kdo jsem?

Jsem kluk, který vyrostl v Ústí nad Labem. Po vystudování Střední průmyslové školy jsem na truc začal studovat Západočeskou univerzitu v Plzni obor Strojírenská konstrukce pomocí CAD. Hurá jsem inženýr a vpřed do života. Jako “hodný” hoch, který poslouchal, co mu radí rodiče, jsem 13 let pracoval ve strojírenských firmách na různých pozicích. Zde jsem postupně začal vnímat, že mi různé strojírenské obludy nic neříkají, a pochopil jsem, že miluji lidi a komunikaci s nimi. 

Zlomový rok
Psal se pro mě rok 2009, kdy jsem v mé poslední strojírenské firmě dopoledne dostal výpověď a odpoledne si po fotbale vážně zranil levé koleno. Byl to velký zásah do mého života, po operaci jsem strávil několik měsíců doma v posteli. Cítil jsem, že potřebuji udělat razantní a zásadní změnu se svém životě, věděl jsem, že do žádné strojírenské firmy se už nevrátím. Zrodil se mi v hlavě plán a po vyléčení a úspěšné rehabilitaci jsem si odjel splnit životní sen, pobyt v USA.

Splněný životní sen
Byl jsem v USA 4 měsíce a spousty věcí mi tam “docvaklo”, zažil jsem neuvěřitelné situace. Vrátil jsem se domů, založil firmu a začal podnikat. Časem jsem zjistil, že potřebuji mít svobodné povolání a velký kontakt s lidmi.

Poučná životní krize
Další velká životní krize pro mě přišla v roce 2016, firma mi nefungovala, měl jsem velké dluhy, rodina se mi rozpadla, byl jsem fyzicky napaden a nakonec jsem měl autonehodu, kdy jsem zcela zdemoloval svou oblíbenou i30.
Musela přijít další změna. Opustil jsem město, kde jsem se narodil, a přestěhoval jsem se do města, které se mi vždycky líbilo a tajně jsem toužil, že jednou zde budu žít, bydlet a podnikat. Do Prahy.

Zatracené dluhy
Postupně se mi podařilo vyrovnat všechny dluhy z podnikání, nadměrným úsilím a velmi úspornými opatřenými (bez domova, bydlení na ubytovně a bydlení ve spolubydlení), nechal jsem se zaměstnat a ve volném čase jsem podnikal.
 

Proč se věnuji realitám?
K nemovitostem jsem přičichl už v 19 letech, po smrti mého otce jsem začal pronajímat zděděnou půlku baráku, a pronájmy mě provází většinu života. Čím dál víc mě začali zajímat lidé a jejich domovy.
Potřeboval jsem několik let na to, abych "UZRÁL" a udělal závažné rozhodnutí, že se stanu realitním makléřem naplno. Začal jsem se učit makléřině a setkával se s krušnými začátky. Pocítil jsem, jak lidé nemají rádi makléře, spousty odmítání a nezájmu. Bylo mi z toho smutno a několikrát jsem to už chtěl zabalit. Ale vždy u mě zvítězila touha uspět, prosadit se a především poskytnout lidem, kteří prodávají nebo kupují své domovy, skvělý servis, pomoc, být jim užitečný a mít s nimi otevřený a upřímný vztah.
 
Výhody a nevýhody makléřiny
Nelíbily se mi praktiky a jednání některých makléřů. A jen mi to potvrdilo, že má cesta je jiná. Jsem moc rád, že jsem dál “realiťák”. Ucítil jsem, že mým posláním je pomáhat lidem v oblasti realit a že tato lidská pomoc a podpora je velmi zapotřebí.

Jaký mám vztah ke klientům?
Velmi cítím velký respekt k potřebám a požadavkům svých klientek a klientů. Velmi dobře se cítím, když součástí spolupráce je vzájemná lidská důvěra, společné vítězství, pomoc a užitečnost. Mám s klienty velmi dobré vztahy a těší mě jejich důvěra a velká spokojenost. Podívat se na jejich reference můžete ZDE.
 
             
 
Z celého srdce děkuji životní cestě, po které kráčím :)
Roman

1 

SRDCE zapálené pro reality

120 +

klientů

365 dní

jsem vám k dispozici

99 %

Úspěšnost prodeje

Reference

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení