Pronájem kanceláře 37 m2, Praha 6 - Petřiny

Chcete mít kancelář v žádané lokalitě?

Pronájem, 37 m2, Praha 6 - Petřiny

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostor (kancelář) o velikosti 37,32 m2 (483,- Kč za m2/měsíc) v 1. patře (2.NP ze 3.NP) moderně zrekonstruovaného komerčního centra v ulici Na Petřinách, katastrální území Veleslavín (Praha 6).

Výhled z okna kanceláře je na jih.

Kancelář má internet, klimatizaci a ve výlučném užívání balkón cca 8m2, není vybavena nábytkem. Dálkové vytápění je pomocí podlahových konvektorů. Toalety jsou společné i pro ostatní kanceláře a jsou na patře.

Přímo od vstupu do komerčního centra je nejbližší stanice metra “Petřiny” (zelená trasa A) vzdálena jen 198 m. Stejně tak tramvajová a autobusová zastávka. Další dostupná, i když vzdálenější, je stanice metra Nádraží Veleslavín.

Tato zajímavá kancelář pro Vás bude připravena od ledna 2021.

V nejbližším okolí budovy (pěšky) najdete veškerou občanskou vybavenost (obchodní dům Čílova, Billu, restaurace, kavárnu, cukrárnu, pekařství, bar, lékárnu, poštu, banky či bankomaty, MŠ a ZŠ). Odpočívat po namáhavém dni můžete u Libockého rybníka nebo sportovat ve venkovní posilovně. 

Měsíční nájemné je 18.000 Kč bez DPH + poplatky za služby. Při podpisu nájemní smlouvy složíte vratnou jistinu ve výši 1 měsíčního nájmu, ve stejné výši je realitní a právní servis.

Pro další informace mi prosím zavolejte nebo napište

Děkuji za Váš zájem a sdílení.

Fotogalerie

Kontaktní formulář