Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJALI JSME - Byt 1+kk 23 m2, garážové stání, Praha 9 - Vysočany

 

Útulný a světlý byt v osobním

vlastnictví.

 

Zajímavá investiční příležitost.

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám velmi útulný a světlý byt 1+kk v osobním vlastnictví o velikosti 22,5 m2 společně s garážovým stáním a sklepem 1,3 m2 v žádané Rezidenci Eliška Tower v Praze 9 - Vysočany, ul. Freyova.
Byt je umístěn ve 12. patře (13. NP z 25. NP), má příjemný výhled a je orientovaný na jih. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňskou linkou včetně elektrické desky, trouby, ledničky, předsíně s vestavěnou skříní a koupelny se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. V obývacím pokoji a v předsíni je plovoucí podlaha a v koupelně je velmi příjemná dlažba a obklady.
 
V rezidenčním komplexu je nepřetržitá recepce (24 hodin / 7 dní), spojená pomocí telefonu s bytem, kavárna, kosmetický salón, solárium či fitness centrum. Dále si můžete na recepci zajistit vyprání prádla, úklid a drobné opravy.
 
Rezidence se nachází nedaleko zastávky metra “Vysočanská” (trasa B) a autobusové zastávky “Nádraží Libeň".
Jedná se o zajímavou lokalitu s nedalekou občanskou vybaveností (nákupní centrum Fénix a Galerie Harfa), dále obchod Lidl, školy, školky, poliklinika, sportovní centrum, čajovna, mlékárna, bary, restaurace, O2 aréna atd).
Rádi si hrajete s dětmi, sportujete nebo odpočíváte? Můžete, v blízkosti máte krásnou cyklostezku a park s říčkou Rokytkou.
 
Hledáte velmi zajímavou investiční nabídku? Ano, zeptejte se prosím na výnos tohoto bytu.
 
Chcete mít investiční byt v zajímavé lokalitě?
 
Pokud ANO, tak mě prosím kontaktujte pro sjednání Vaší osobní prohlídky.
 
Děkuji za Váš zájem a sdílení.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF