CHCETE MÍT ŠTÍHLOU POSTAVU PLNOU ENERGIE A ŽIVOTA?

Zhubněte 26 kg za 9 měsíců.  Díky tomu bude Vaše postava zdravá, štíhlá a přitažlivá a ostatní lidé na Vás jen oči nechají. 🙂

Chcete získat postavu, o jaké sníte? Cítit se skvěle, plni energie, života a získat mnohem více sebedůvěry. Zhubněte bez cvičení, sportu, výživových doplňků, „odborníků“ i poradců.

Toužíte mít štíhlejší boky, břicho, stehna a celé tělo?

Měl jsem 121 kg a během 9 měsíců jsem zhubnul o 26 kg na konečných 95 kg!  A protože mi hubnutí šlo následně docela snadno, pokračoval jsem a celkem jsem zhubl o 36 kg :).

Nevěříte?  

Tak mi napište nebo zavolejte. Rád Vám odpovím na Vaše otázky.

Roman Svoboda

transformační kouč

Pokud váháte, zda právě VY opravdu zhubnete, řeknu Vám důležitou informaci:

Pokud se chcete cítit skvěle, být zdraví, sebevědomí a mít štíhlou postavu, je toto nejdůležitější text, jaký jste kdy četli.

Proč? Hned Vám to povím.

 • 1

  Sám jsem zhubl

  Já sám jsem zhubl 26 kg za 9 měsíců, a protože mi to nestačilo a protože to pak šlo docela lehce, zhubnul jsem za cca 13 měsíců o neuvěřitelných 36 kg. A kdo jiný by Vám měl vše ukázat a doprovodit Vás na Vaší cestě za krásnou a štíhlou postavou než člověk, který si tím sám prošel a ví, co zažíval, co pomáhá a co nikoli. Kdo je pro Vás důvěryhodnější: Člověk, který zažil přesně, na co se sami chystáte, anebo člověk, který si jen něco načetl a lidem říká, co chtějí slyšet? Prosím, vyberte si.
 • 2

  Pomohu Vám

  Jsem transformační kouč, který lidem mění život. Pokládám přesné a trefné otázky, klienti nachází své vlastní odpovědi a získávají vnitřní pohon, který je přivede až do cíle. A tuto pomoc nabízím i Vám, abyste v sobě našli vlastní pohon v podobě inspirace nebo motivace, stejně jako jsem ji kdysi v sobě našel i já. Vlastní motor Vám pomůže v těžkých chvílích, dodává Vám energii a sílu, abyste pokračovali dál až do svého cíle a získali tak svou vysněnou a štíhlou postavu. Co se Vám v životě opravdu povedlo, na co jste pyšní? A víte, proč jste tohoto úspěchu dosáhli? ...
 • 3

  Podporuji Vás

  Máte nějakou otázku, tak mi ji napíšete a já Vám ji rád zodpovím. Velmi rád Vám pomohu, abyste zhubli stejně jako já. 🙂 Je skvělé mít podporu, když to zrovna potřebujete.
 • 4

  Máte vše potřebné

  Všechno potřebné pro Vaše hubnutí budete mít k dispozici. Stačí mít chuť a odvahu udělat první krok. Dostanete Praktického rádce včetně skvělých bonusů a Vaše myšlenkové nastavení vyladíte s osobním koučem. A potom? Potom začnete hubnout a své výsledky uvidíte každé ráno na osobní váze. Jak se Vám to líbí? 🙂

Skvělou kombinaci podrobného návodu a odborného vedení nabízím i Vám. Neznám nikoho na území České a Slovenské republiky, kdo by sám takovou měrou zhubnul, a přitom je transformačním koučem, který dokáže tak účinně lidem pomáhat na jejich cestě.

Naučím Vás a dám Vám do ruky přesný postup, jak svého cíle dosáhnout tím, že opravdu zhubnete a získáte štíhlou a přitažlivou postavu – přestože máte nyní pocit, že to nezvládnete, že na to nemáte, že nemáte dostatečně pevnou vůli anebo je hubnutí pro Vás noční můrou.

Dokázal jsem to. Tuto cestu jsem Vám už vyšlapal a nyní jí formou Praktického rádce překládám i Vám. Znám podrobně, co Vám pomůže, protože jsem to sám zažil. Máte možnost se mě na cokoli zeptat. Dostanete odpověď od transformačního kouče, který už změnil život k lepšímu desítkám lidí. Jaký z toho máte pocit? Jdete do toho?

Vždycky to tak ale nebylo. Mé odhodlání a nadšení mi pomohlo zhubnout „jen“ cca 6 kg a pak jsem 3,5 měsíce tápal a hledal. Nemohl jsem se pohnout z místa a další kila tuku nechtěly jít dolů. Byl jsem z toho nešťastný a frustrovaný. Bloudil jsem a hledal. Bohužel jsem neměl možnost se nikoho zeptat a platit tisíce korun za rady poradců se mi opravdu nechtělo.

Pak jsem ale objevil klíč ke zlatému dolu!

Získal jsem vnitřní motor.

Jako mávnutí kouzelného proutku jsem pak zhubnul za 4 měsíce 20 kg. Byl jsem z toho nadšený a šťastný, jak rychle a snadno to jde, když člověk ví, jak na to. Chcete mít přesný postup a možnost mi položit svou otázku?

Na internetu je spousta rádců, poradců i nabídky různých přípravků či doplňků, které Vám slibují zázračné zhubnutí.VY ale nic z toho nepotřebujete. Pro ověření jim položte jednoduchou otázku: „Můžu si promluvit osobně anebo přes Skype s člověkem, který opravdu zhubnul?“ A poslouchejte, jakou odpověď dostanete…

Víte, že nejvíce zhubli lidé, kteří dostali přesný postup a v těžkých chvílích se mohou zeptat někoho, kdo jim konkrétně pomůže?

Pokud to nezvládnete, přitáhne Vaše kamarádka svou skvělou a štíhlou postavou sebevědomé a charismatické muže. Anebo Váš kolega díky své postavě získá kouzelnou ženu, na kterou zrovna myslíte VY a chcete ji mít!

Stojíte teď na startu a je jen na Vás, zda necháte ostatní, aby Vás předběhli a měli super štíhlou postavu! Co myslíte, jak Vám potom bude? Určitě bude nepříjemné přihlížet tomu, jak „konkurence“ díky štíhlé a zdravé postavě získává to, po čem VY toužíte a tajně o tom sníte, ale pro svůj sen jste NIC neudělali!

Fuj, to je ale nepříjemná představa!

 Vaše příležitost je právě TADY a TEĎ! Připojte se ke mně a dalším mužům a ženám, kteří už získali štíhlou a zdravou postavu a získali přesně to, po čem tolik toužili a přáli si to mít.

Znám funkční a ověřený postup, jak zhubnout 26 kg za 9 měsíců a pomůžu i Vám.

V tomto Praktickém rádci získáte podrobný návod, jak krok za krokem postupovat, abyste získali štíhlou, sebevědomou a zdravou postavu. Pokud tento návod dodržíte, je prakticky nemožné, abyste na konci svou štíhlou postavu neměli!

Obsah Praktického rádce je velice podrobný a všechna témata společně probereme do nejmenšího detailu. Jen pro představu, zde je stručný přehled, co v něm najdete:

Prosím odpovězte si na následující otázku "Kdo jste?"

 • Jste samouk, který potřebuje "jen" podrobný návod, aby uspěl.

  Pak je pro Vás určena základní verze Bronze
 • Jste člověk, který potřebuje pomoc v sobě nastavit a spustit ty správné programy, které mu pomohou.

  Potom pro Vás byla vytvořena podrobná verze Silver.
 • Jste muž či žena požadující jednoduchý, efektivní a rychlý servis.

  JEN pro Vás je určena komfortní a efektivní verze Gold.

Chcete základní verzi Bronze nebo

máte rádi podrobnou verzi Silver nebo

toužíte dojít až na vrchol s efektivní verzí Gold? 🙂

Bronze
1 999 Kč
199 Kč
Praktický rádce "Jak jsem zhubl 26 kg a má show pokračuje dál …"
Bonus #1: 1 hodinu s osobním koučem … základní nastavení v hodnotě 1 000 Kč získáváte ZDARMA.
Gold
10 596 Kč
799 Kč
Praktický rádce "Jak jsem zhubl 26 kg a má show pokračuje dál …"
Bonus #1: 9 hodin s osobním koučem … efektivní nastavení v hodnotě 9 000 Kč získáváte ZDARMA.
Bonus #2: Pracovní sešit I. - Inspirace: Krok za krokem k cíli v hodnotě 199 Kč získáváte ZDARMA.
Bonus #3: Pracovní sešit II. - Záznamy hodnot ... aneb výsledky jsou nejlepší motivací v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.
Bonus #4: CD se zvukovou nahrávkou Praktického rádce ... aneb nemusíte číst stačí poslouchat v hodnotě 299 Kč získáváte ZDARMA.

Díky informacím obsaženým v tomto eBooku jsem celkově zhubnul za 13 měsíců o 36 kg a má nová postava mi přinesla mnohem více sil, potřebnou energii, pozornost krásných žen a zvídavé otázky mužů. 🙂

Původně jsem tyto informace vůbec nechtěl předávat dále. Proč bych měl sdílet své tajemství o hubnutí, když mě to stálo tolik úsilí, nervů, zkoušení a hledání? Celé 2 roky mi trvalo, než jsem pochopil jednoduché životní zákonitosti a všechny kroky popsané v Praktickém rádci začal uvádět dokonale do praxe i v jiných oblastech života. Mám za sebou semináře za desetitisíce korun, kde jsem se učil od nejlepších některé tipy a triky obsažené v tomto Praktickém rádci.

Kladete si otázku, zda se Vám tato investice do Vašeho těla vyplatí? Je cena za tohoto Praktického rádce hodně nebo není?

V průběhu svého života a podnikání jsem zjistil, že nejvíce se mi vyplatily investice do sebe a vzdělávat se od těch nejlepších. Utratil jsem tisíce za knihy a desetitisíce za semináře a workshopy od těch nejlepších expertů a odborníků.

Možná ale máte jiné priority a je to v pořádku.

Jen pro srovnání se podívejme, co jiného si za 399 Kč můžete koupit:

 • Večeři pro dva bez nápojů na 1 večer.
 • Benzín na 1/2 cesty z Prahy do Ostravy.
 • Malý nákup pro rodinu na víkend.
 • Jednu botu od Bati.
 • 6 balíčků cigaret.

Budou mít tyto investice vliv na Vaše zdraví a přinesou Vám skvělé pocity při každém Vašem kroku?

Můžete dosáhnout toho, že už nebude funět do schodů, nebudete věčně upocení a unavení po pár desítkách metrů, nebudete často nemocní a budete se rádi a s nadšením procházet voňavým lesem!

 • Můžete získat postavu plnou energie a života.
 • Můžete mít postavu, o jaké zatím jen sníte.
 • Můžete získat ženu nebo muže svých snů.
 • Můžete mít s takovou ženou či mužem krásný a smysluplný vztah.
 • Můžete měnit lidem život díky tomu, co dokážete a co se naučíte a aplikujete to do dalších oblastí života.
 • Můžete zažít, jaké to je mít štíhlou a zdravou postavu...

... ale nejdříve se musíte naučit, jak na to!

Mít Praktického rádce a svého kouče je ten nejjednodušší a nejefektivnější start na cestě, jak OPRAVDU zhubnout! Změnil jsem život už desítkám lidí. A nyní  naučím i Vás, jak postupovat přesně krok za krokem. Tento postup funguje mě osobně i desítkám dalších lidí. A proto bude fungovat i Vám.

A pokud si Praktického rádce zakoupíte ještě dnes, získáte podle vybrané verze navíc ještě úžasné bonusy zcela ZDARMA! 

 • #1

  Konzultace s osobním koučem

  Transformační kouč Vám pomůže správně nastavit Vaší mysl.

Bonus v hodnotě 1 000 Kč pro Bronze nebo 3 000 Kč pro Silver nebo 9 000 Kč pro Gold získáváte ZDARMA.

 • #2

  Krok za krokem k cíli: Pracovní sešit I. - Inspirace

  Teorie je výborný začátek, ale pokud není následována činem, tak se výsledek nedostaví. Jelikož Vám chci poskytnout celkovou pomoc, proto jsem pro Vás připravil pracovní sešit I., ve kterém jsou uvedeny důležité otázky, na které je nutné hledat a nacházet odpovědi, které Vám pomohou dostat se do požadovaného cíle, abyste ZHUBLI.

Bonus v hodnotě 199 Kč získáváte ZDARMA.

 • #3

  Pracovní sešit II. - Záznamy hodnot

  Tento pracovní sešit II. Vám slouží pro každodenní zaznamenání své hmotnost pro radost, případně se pochlubit známým svými skvělými výsledky.

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.

 • #4

  CD se zvukovým záznamem Praktického rádce

  Neradi čtete? Nevadí, poslechněte si CD s Praktickým rádcem. 🙂

Bonus pro Gold v hodnotě 299 Kč získáváte ZDARMA.

Upozornění! Bonusy 2, 3 a 4 dávám k eBooku standardně. Ale bonus "Konzultace s osobním koučem" bude ZDARMA už jen několik dní a následně jej budu poskytovat samostatně ( 1 000 Kč za každou 1 hodinu). Takže běžte do toho a využijte toho, dokud to jde. Za pár dnů to třeba může být už jinak. 🙂

Celkové bonusy převyšují hodnotu samotného Praktického rádce. Jsem přesvědčen, že i kdybyste se mnou absolvovali jen koučink, znásobíte svou investici během následujících měsíců mnohonásobně.

Garance spokojenosti a vrácení peněz

Takže pokud právě teď cítíte, že TO je ONO, pokud cítíte, že chcete změnit svou současnou postavu na postavu zdravou a štíhlou, která je atraktivní a k nakousnutí, kupte si Praktického rádce teď!

Za pár dní už bude možná pozdě a zapomenete na to a Vaše konkurence Vás předběhne... v životě jsou úspěšní ti, kdo jdou do AKCE.

Takže jednoduše klikněte na tlačítko „Koupit Praktického rádce“ a na další stránce vyplňte formulář. Vyberte si Praktického rádce ve verzi, která Vám nejvíce vyhovuje. Po zaplacení bezhotovostním převodem, obdržíte Praktického rádce poté, co se platba objeví na bankovním účtu.

Chcete být člověk, který je štíhlý, sebevědomý a šťastný z toho, co dokázal? Skvělá příležitost jen pro Vás.

TADY a TEĎ.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na roman@rs71.cz nebo volejte na +420 777 679 988.

Najdete mě na webu www.RomanSvoboda.cz 

Jsem tu pro Vás, rád Vám pomohu.