OBJEVTE PRINCIP BOŽSKÉ ORLICE

Chcete získat štíhlou postavu Vašich snů?

Cítit se zdravě, být plná života,                                                                                                                                                               mít více sebedůvěry a líbit se mužům.

Toužíte, aby Vaše boky, břicho, stehna a celé tělo bylo štíhlejší?

Měl jsem 121 kg a během 9 měsíců jsem zhubnul o 26 kg na konečných 95 kg!  A protože mi hubnutí šlo následně docela snadno, pokračoval jsem a celkem jsem zhubl o 36 kg :).

Nevěříte?  

Tak mi napište nebo zavolejte. Rád Vám odpovím na Vaše otázky.

Roman Svoboda

Váš transformační kouč

Pokud váháte, zda právě VY opravdu zhubnete, řeknu Vám důležitou informaci:

Jestli se chcete cítit skvěle, být zdravá, sebevědomá a mít štíhlou postavu, je toto nejdůležitější text, jaký jste kdy četla.

Proč? Hned Vám to povím.

 • 1

  Jste žena, která ví co chce.

  Toužíte být přitažlivou ženou, která zaujme a upoutá mužskou pozornost. Jste ráda, když Vám muž řekne: "Jsi krásná žena", "Chci se Tě dotýkat" nebo „Je nádherné se na Tebe dívat“. Pořád hledáte pochopení, porozumění a přemýšlíte jak získat pocit jistoty a bezpečí? Nová štíhlá postava Vám přinese ještě více sebedůvěry, lásky a potřebnou energii. Toto vše čeká jen na Vás. 🙂
 • 2

  Pomohu Vám

  Osobní kouč Vám pomůže dosáhnout Vašeho cíle. Objevíte účinné nástroje a získáte potřebné odpovědi na základě přesných a cílených otázek kouče. Získáte vnitřní hnací motor, který Vás přivede k okouzlující postavě. Tento motor Vám dodá potřebnou energii a sílu pro získání Vaší štíhlé postavy. Pomoc kouče je tu pro Vás. Chcete citlivou osobní péči?
 • 3

  Podporuji Vás

  V případě, že během hubnutí budete mít nějaký problém, tak mi napíšete email nebo sms. Já Vám zavolám nebo se spojíme přes skype a společně tento problém vyřešíme. Velmi rád Vám pomohu získat novou postavu. 🙂 Je velmi důležité cítit podporu, když to zrovna potřebujete!
 • 4

  Máte vše potřebné

  Všechno potřebné pro získání Vaší nové postavy budete mít k dispozici. Stačí mít chuť a odvahu udělat první krok. Dostanete ebook včetně skvělých bonusů a Vaše myšlenkové nastavení vyladíte s osobním koučem. A potom? Potom každé ráno uvidíte své skvělé výsledky na osobní váze. Jak se Vám to líbí? 🙂
 • 5

  Provede Vás osobní kouč, který sám zhubl ...

  Víte, jak poznáte špatného průvodce? Nikdy sám nic nedokázal, jen o tom kecá. 🙂 Já jsem zhubl o 26 kg za 9 měsíců. Pokračoval jsem a za cca 13 měsíců jsem zhubl o neuvěřitelných 36 kg. Co myslíte jsem kompetentní, abych Vám vše ukázal a provedl Vás na Vaší cestě za krásnou a štíhlou postavou? Tuto cestu už jsem Vám vyšlapal a vím, co Vám pomůže a co nikoli. Ke komu cítíte důvěru? Osloví Vás více člověk, který si jen něco přečetl a snaží se ženám radit anebo muž, který sám zhubl 36 kg? Prosím, vyberte si. 🙂

Dává Vám to smysl?

Magická kombinace podrobného návodu a konzultace s Vaším osobním koučem je vytvořena přímo pro Vás. Neznám nikoho, na území České a Slovenské republiky, kdo by byl osobním koučem, sám zhubl a dokázal účinně ženám pomáhat.

Dostanete do ruky přesný postup, jak Vašeho cíle dosáhnete a získáte štíhlou a přitažlivou postavu. Přestože nyní máte pocit, že to nezvládnete, nemáte dostatečně pevnou vůli anebo je hubnutí pro Vás noční můrou.

Získejte přitažlivé tělo bez únavného cvičení, výživových doplňků, „odborníků“ i poradců.

Zažijete stejný úspěch jako jsem dokázal já. Tuto cestu jsem Vám už vyšlapal a nyní jí formou ebooku překládám i Vám. Znám podrobně, co Vám pomůže, protože jsem to sám zažil. Můžete se mě na cokoli zeptat. Dostanete upřímnou odpověď od transformačního kouče, který už změnil život k lepšímu desítkám lidí. Jaký z toho máte pocit? Jdete do toho?

Vždycky to tak ale nebylo. Mé odhodlání a nadšení mi pomohlo zhubnout „jen“ cca 6 kg a pak jsem 3,5 měsíce tápal a hledal. Nemohl jsem se pohnout z místa a další kila tuku nechtěla jít dolů. Byl jsem z toho nešťastný a frustrovaný. Bloudil jsem a hledal... Bohužel jsem neměl možnost se nikoho zeptat a platit tisíce korun za rady poradců se mi opravdu nechtělo.

Objevte Váš klíč ke zlatému dolu!

Získejte svůj vnitřní motor.

Váš úspěch na Vás čeká. Můžete zhubnout za 4 měsíce 20 kg stejně jako já. Chcete být šťastná a spokojená? Vědět jak rychle to jde, když člověk ví, jak na to. Mít v ruce přesný postup a možnost se na cokoli zeptat?

Na internetu je spousta rádců, poradců i nabídky různých přípravků či doplňků, které lidem slibují zázračné zhubnutí. Ale návod jako je tento, jste ještě nečetla.

Pokud si chcete internetové nabídky ověřit, položte jim jednoduchou otázku: „Můžu si promluvit osobně anebo přes Skype s člověkem, který opravdu zhubl?“ A poslouchejte, jakou odpověď dostanete…

Víte, že nejvíce zhubly ženy, které dostaly do rukou přesný postup, mají podporu a v těžkých chvílích se poradí s kompetentní osobou?

Pokud to nezvládnete, přitáhne Vaše kamarádka svou skvělou a štíhlou postavou sebevědomého a charismatického muže, na které ho zrovna myslíte VY a chcete ho mít!

Stojíte teď na startu ...

... a je jen na Vás, zda necháte ostatní ženy, aby Vás předběhly a měly krásnou štíhlou postavu! Co myslíte, jak Vám potom bude? Určitě bude nepříjemné přihlížet tomu, jak „konkurence“ díky štíhlé a zdravé postavě získává to, po čem VY toužíte a tajně o tom sníte. Ale pro svůj sen jste NIC neudělala!

Fuj, to je ale nepříjemná představa!

 Vaše příležitost je právě TADY a TEĎ! Připojte se ke mně a dalším ženám, které už získaly štíhlou a zdravou postavu a splnil se jim sen.

Znám funkční a ověřený postup, jak zhubnout 26 kg za 9 měsíců a pomůžu i Vám.

V tomto ebooku získáte podrobný návod, jak krok za krokem postupovat a získáte štíhlou, sebevědomou a zdravou postavu. Pokud tento návod dodržíte, je prakticky nemožné, abyste neměla svou štíhlou postavu!

Obsah ebooku je velice podrobný a všechna témata společně probereme do nejmenšího detailu. Jen pro Vaši představu, zde uvádím obsah, co v ebooku najdete:

Prosím odpovězte si na otázku "Jaká žena jste?"

 • Jste samostatná žena, která potřebuje "jen" podrobný návod, aby uspěla ...

  ... pak je pro Vás určena základní verze Bronze.
 • Jste uvědomělá žena, která potřebuje v sobě přenastavit a spustit ty správné programy ...

  ... potom je pro Vás byla vytvořena podrobná verze Silver.
 • Jste velmi zaneprázdněná žena, která požaduje jednoduchý, efektivní a rychlý servis ...

  ... tak JEN pro Vás je určena efektivní varianta Gold.

Chcete základní verzi Bronze nebo

máte rádi podrobnou verzi Silver nebo

toužíte dojít až na vrchol s efektivní verzí Gold? 🙂

Bronze
1 297 Kč
199 Kč
eBook "Princip božské orlice"
Bonus #1: Pracovní sešit I. - Inspirace ... krok za krokem k cíli v hodnotě 199 Kč získáváte ZDARMA.
Bonus #2: Pracovní sešit II. - Záznamy hodnot ... aneb výsledky jsou nejlepší motivací v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.
Silver
4 297 Kč
499 Kč
eBook "Princip božské orlice"
Bonus #1: Pracovní sešit I. - Inspirace ... krok za krokem k cíli v hodnotě 199 Kč získáváte ZDARMA.
Bonus #2: Pracovní sešit II. - Záznamy hodnot ... aneb výsledky jsou nejlepší motivací v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.
Bonus #3: 3 hodiny s osobním koučem … podrobné nastavení v hodnotě 3 000 Kč získáváte ZDARMA.

Původně jsem tyto informace vůbec nechtěl sdílet a předávat dále. Proč bych měl sdílet své tajemství o tom jak zhubnout, když mě to stálo tolik úsilí, nervů, zkoušení a především hledání? Celé 2 roky mi trvalo, než jsem pochopil jednoduché životní zákonitosti. Všechny kroky popsané v eBooku jsem začal uvádět do svého života i v jiných oblastech. Mám za sebou semináře za desetitisíce korun, kde jsem se učil od nejlepších některé tipy a triky, které jsou obsaženy v tomto eBooku.

Kladete si otázku, zda se Vám tato investice do Vašeho těla vyplatí? Je cena za tento eBook hodně nebo není?

V průběhu svého života a podnikání jsem zjistil, že nejvíce se mi vyplatilo učit se od těch nejlepších a investovat do svého vzdělávání. Utratil jsem tisíce za knihy a desetitisíce za semináře a workshopy od těch nejlepších expertů a odborníků.

Možná, ale máte jiné priority a je to v pořádku.

Jen pro srovnání se podívejme, co jiného si za 999 Kč můžete koupit:

 • Večeři pro dva v lepší restauraci.
 • Benzín na 4/5 cesty z Prahy do Ostravy.
 • Střední nákup pro rodinu na víkend.
 • Jednu botu od Bati.
 • 15 balíčků cigaret.

Budou mít tyto investice vliv na Vaše zdraví a přinesou Vám skvělé pocity při každém Vašem kroku?

Můžete dosáhnout toho, že už nebudete věčně upocená a unavená po pár desítkách metrů, nebudete nemocná a s radostí i nadšením se projdete voňavým borovým lesem!

 • Můžete získat muže svých snů.
 • Můžete mít postavu, o jaké zatím jen sníte.
 • Můžete získat postavu plnou energie, vitality a života.
 • Můžete zažít, jaké to je mít štíhlou a zdravou postavu...
 • Můžete měnit lidem život díky tomu, co dokážete aplikovat ve Vašem životě.
 • Můžete být jedinečnou slunečnicí přitahující pozornost na voňavé a rozkvetlé louce.
 • Můžete mít s tímto mužem nádherný vztah plný lásky, porozumění, bezpečí, jistoty a radosti.

... ale nejdříve se musíte naučit, jak na to!

Mít eBook a pomoc od svého osobního kouče je ten nejjednodušší a nejefektivnější start na cestě, jak OPRAVDU zhubnout! Změnil jsem život už desítkám lidí. A nyní  naučím i Vás, jak postupovat přesně krok za krokem. Tento postup funguje mě i desítkám dalších lidí. A proto bude fungovat i Vám.

A pokud si eBook zakoupíte právě dnes, získáte navíc ještě úžasné bonusy zcela ZDARMA! 

 • #1

  Krok za krokem k cíli: Pracovní sešit I. - Inspirace

  Teorie je výborný začátek, ale pokud není následována činem, tak se výsledek nedostaví. Poskytnu Vám celkovou pomoc. Proto jsem pro Vás připravil pracovní sešit č. I., ve kterém jsou uvedeny magické otázky, na které najdete odpovědi, které Vám pomohou získat štíhlou postavu.

Bonus v hodnotě 199 Kč získáváte ZDARMA.

 • #2

  Pracovní sešit II. - Záznamy hodnot

  Tento pracovní sešit č. II. Vám slouží pro každodenní zapisování své hmotnosti. Klesající hmotnost Vám přinese radost a pocit štěstí, se kterým se ráda pochlubíte svým známým.

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.

 • #3

  Konzultace s osobním koučem

  Konzultace s osobním koučem Vám přinese podporu a správné nastavení myšlenek ve Vaší hlavě.

             Bonus v hodnotě  3 000 Kč pro verzi Silver nebo 5 000 Kč pro variantu Gold získáváte ZDARMA.

 • #4

  CD se zvukovým záznamem eBooku

  Neradi čtete? Nevadí, poslechněte si CD s eBookem. 🙂

                     Bonus pro verzi Gold v hodnotě 299 Kč získáváte ZDARMA.

Upozornění! Bonusy 1, 2 a 4 dávám k eBooku standardně. Ale bonus č. 3 "Konzultace s osobním koučem" bude ZDARMA už jen několik dní a následně jej budu poskytovat samostatně za cenu 1 000 Kč za každou 1 hodinu. Takže běžte do toho a využijte toho, dokud to jde. Za pár dnů to třeba může být už jinak. 🙂

Celkové bonusy převyšují hodnotu samotného eBooku. Jsem přesvědčen, že i kdybyste se mnou absolvovali jen konzultace tak znásobíte svou investici do Vašeho života během následujících měsíců mnohonásobně.

Garance spokojenosti a vrácení peněz

Takže pokud Vám to dává smysl a právě teď cítíte, že TO je ONO, chcete změnit svou současnou postavu na postavu zdravou a štíhlou, která je atraktivní a k nakousnutí, potom si kupte eBook právě teď!

Za pár dní už bude možná pozdě a zapomenete na to. Vaše konkurence Vás předběhne... v životě jsou úspěšné jen ty ženy, které jdou do AKCE.

 A jak si koupit eBook? Jednoduše klikněte na tlačítko „Koupit eBook“ a na další stránce vyplňte formulář. Vyberte si eBook ve verzi, která Vám nejvíce vyhovuje a máte možnost zaplatit kartou nebo bezhotovostním převodem. V případě platby kartou obdržíte eBook ihned po zaplacení. Pokud zaplatíte převodem, obdržíte eBook poté, co se platba objeví na našem bankovním účtu.

Jste žena, která chce být štíhlá, sebevědomá a šťastná z toho, co dokázala?

Skvělá příležitost čeká jen na Vás.

TADY a TEĎ.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na roman@rs71.cz nebo volejte na +420 777 679 988.

Najdete mě na webu www.RomanSvoboda.cz 

Jsem tu pro Vás, rád Vám pomohu.