Princip božské orlice – Jak získáte tělo přitažlivé ženy?

Představte si, že vidíte božskou orlici, která …

… svobodně létá nad nespoutanou přírodou při východu slunce. Každý její pohyb podvědomě vnímá a cítí nejistá malá myš.

prairie-1025229

Otázka 1: Chtěli byste být v této situaci spíše tou orlicí, anebo raději tou myší? Která z nich se cítí zdravější, sebevědomější a jistější? Jak se asi cítí každá myš v blízkosti orlice?

Nevím jak Vy, ale myslím si, že každá žena by chtěla být …

… na sto procent v kůži (v pocitech) té orlice.

Otázka 2: Jak to udělat, abyste se přesně cítili jako ta božská a vitální orlice v jakékoli situaci, ve které se běžně nacházíte? (před zrcadlem, při procházce na koupališti, při pracovní komunikaci s kolegyněmi, při oslovení atraktivního muže v obchodním centru a podobně).

Možná cítíte vztek, nejistotu, bolest a smutek při pohledu do zrcadla …

Existuje mnoho diet a návodů jak rychle zhubnout 5, 10, 15 , 20 kg nebo dokonce 30 kg. Ale návod jako je tento, jste určitě nečetla.

Přestavte si, jak Vám muži říkají následující kouzelné věty:

 • zena“Sluší Vám to.” 🙂
 • “Jsi krásná žena” 🙂
 • „Jsi můj přístav!“ 🙂
 • „Chci se Tě dotýkat!“ 🙂
 • “Máte nádherný kabát” 🙂
 • „Miluji Tvé tělo a Tvůj úsměv.“ 🙂
 • „Je krásný pocit se na Tebe dívat.“ 🙂
 • „Díky tobě jsem nejšťastnější muž na světě.“ 🙂
 • „Dodáváš mému tělu sílu, když nevím, kudy kam.“ 🙂
 • „Ty jsi ta žena, po které jsem celý život vždycky toužil.“ 🙂

Slyšíte často tyto věty?

“ Skvělá zpráva je, že přesně o tom Jak získáte zdravou, sebevědomou a štíhlou postavu jsem napsal ebook …

Princip božské orlice – Jak získáte tělo přitažlivé ženy? >>

Vaše tělo je zrcadlem Vaší duše.

Mimochodem mám pro Vás i 1 překvapení, jak je možné zhubnout přibližně 2 kila za 1 hodinu, ale to Vám povím až za chvilku. 🙂

V tomto ebooku Vám odhalím Tajemství Principu božské orlice, dostanete podrobný návod pro získání Vašeho štíhlého těla a získáte podporu a pomoc osobního kouče.

Objednejte si Vaše místo ZDE. A budete mezi 40-ti stejně naladěnými ženami>>

>V tomto ebooku Vám prozradím, jak funguje jednoduché, účinné a přirozené hubnutí a samozřejmě co přesně můžete udělat, abyste si vytvořila zdravou, sebevědomou a krásnou postavu, po které muži touží a ženy ženám závidí. 🙂

Pokud to nezvládnete, přitáhne Vaše kamarádka svou okouzlující postavou úspěšné, bohaté a charismatické muže.

Jste na startu. Co nyní uděláte?

Toužíte …

 • vzbuzovat pozornost mužů a žen
 • mít pocit jistoty a bezpečí na své cestě
 • najít cestu k Vaší zdravé a přitažlivé postavě
 • být šťastná a spokojená ve své milující a láskyplné rodině
 • vychutnávat mužskou osobní péči, pochopení a porozumění
 • získat ještě více sebedůvěry a načerpat potřebnou vitalitu a energii
 • nebo snad probudit svou touhu, vášeň a hříšné myšlenky při pohledu do zrcadla? 🙂
 • znovu mít svou konfekční velikost  sukně nebo kalhot, ve které jste se cítila skvěle 🙂

Dává Vám to smysl? Říkáte si: TO je ONO. Chcete a potřebujete se konečně ve svém těle cítit skvěle? Chcete mít novou štíhlou postavou, ráda získáte ještě více sebedůvěry a načerpáte potřebnou energii? Toto vše čeká jen na Vás.

Jak si máte ebook, pomoc a podporu osobního kouče objednat?

A chcete k tomu další skvělé dárky ZDARMA?

Je to jednoduché: klikněte na tlačítko “Chci být božská orlice” a dostanete se na objednávkový formulář.

Chci být božská orlice

(Nezapomeňte Princip božské orlice odhalím jen 40 z Vás. Místa se rychle plní a proto má smysl jednat rychle a zakoupit Vaši místenku na cestu směřující do stanice s názvem Zdravá, sebevědomá a přitažlivá žena).

Možná si, ale teď říkáte mě se to netýká, protože chcete zhubnout minimálně 40 kg. A říkáte si: “Já to zvládnu sama” anebo máte jiné priority. A je to tak v pořádku. Respektuji to a držím Vám palce ať svého cíle dosáhnete. 🙂

Postup uvedený v ebooku vím, že je vyzkoušený a funguje. Já jsem toho živoucím důkazem. Ženy ho vyzkoušely, fungoval jim a také se jim osvědčil 🙂 Chcete zhubnout více jak 36 kg? Tak se Vám omlouvám, ale nemohu Vám garantovat, že pomocí tohoto ebooku zhubnete. Proč? Jednoduše, protože to není vyzkoušené. 🙂

A právě teď Vám prozradím návod, co …

… jsem zjistil při mém hubnutí a jak lze také zhubnout 1,2 2 kila za 1 hodinu:

Prosím připravte si váhu, zvažte se a tuto hodnotu si poznamenejte.

Potom si napusťte horkou vodu do vany a přidejte do ní oblíbenou relaxační pěnu s přírodními výtažky. Krásná a nadýchaná pěna Vám vytvoří bohatou ozdobu vany. Kolem vany položte vonné svíčky, které svými hořícími plameny provoní celou Vaši koupelnu a vytvoří v ní příjemné a harmonické prostředí.

Toužíte po těžkém a úmorném dni vstoupit do tohoto ráje? 🙂

Prosím vstupte, nechte se hladit a masírovat horkou vodou společně s krémovou pěnou. Milujete také ten pocit, kdy ležíte v teplé vodě plné nadýchané pěny a jen relaxujete? 🙂 Když ležíte v tomto vonícím ráji, úplně se uvolníte. Povolte všechny svaly a uvolněte každou buňku Vašeho těla. Zavřete oči, v klidu a pokoji odpočívejte. Věnujte čas sama sobě ve vaně plné nadýchané pěny a svým kouzelným představám.

Představte si, že jste božská orlice, která …

… má krásné, zdravé a přitažlivé tělo. Tají se Vám dech při představě co vše můžete s tímto tělem zažít? 

Pomalu kráčíte v azurových bikinách po jemném havajském písku, slyšíte šumící moře, vidíte rozkvetlé palmy a blankytné nebe. Sluneční paprsky nádherně tvarují Vaše tělo.

Nedaleko od Vás sedí do hněda opálení, svalnatí a usměvaví muži. Jakmile Vás spatří, přestanou mluvit. Každý Váš krok přitahuje jejich magické modré oči. Vy kolem nich procházíte… Usmějete se. Jeden z nich ihned vyskočí a z bílého písku vysvobodí a podá Vám červenou hvězdu. Poděkujete. A kráčíte dál anebo …?

Jaké jsou další Vaše pocity, představy, sny a přání?

Vaše přesvědčení o štíhlé postavě podpoříte těmito slovy: ”Já jsem zdravá, plná lásky a má štíhlá postava mi přináší štěstí, harmonii a spokojenost”. Vyslovením těchto slov nahlas a jejich opakováním, zaktivujete Vaše podvědomí a dřív nebo později se tak stane.

Přitahuje Vás každá barva, kterou na okamžik uvidíte. Cítíte každý detail. Pozorně vnímáte i ten nejmenší bod ve Vaší představě. Všechny tyto skvělé pocity a představy Vám umožní prožít Vaše nová přitažlivá postava. Myslete na všechna ta tajuplná místa, kde chcete být, koho toužíte potkat a co tam přesně prožíváte.

Po skvělé hodinové koupeli ucítíte, jak Vám Vaše tělo poděkuje. 🙂 Jaký máte pocit? Cítíte se přitom fantasticky? 🙂

Potom vyjděte z vany, osušte se a znovu vstupte na váhu. Zažijete nespoutanou radost a nadšení, že máte o 2 kila méně. Chcete zažít více radosti, zářit štěstím, být spokojená a cítit se opravdu skvěle?

Důležitá poznámka: Prosím ve vaně nepijte nápoje ani žádný alkohol! Pokud přijde do Vašeho snu nějaká negativní myšlenka, nechte ji bez povšimnutí samovolně plynout dál. Nevstupujte do ní a nereagujte na ní. Každá myšlenka, která takto přijde, zase sama odejde… Vy se soustřeďte a vstupujte jen do myšlenek o Vaší kouzelné a božské postavě. Pokud ucítíte, že Vaše koupel chladne, vypustíte studenou vodu a napustíte si horkou. A pokračujte dál na Vaší cestě k tělu božské orlice…

Těším se na Vás, bude to skvělá a hlavně přínosná jízda!

Roman_clanky

P.S.1: Věděli jste, že už jen 2 dny můžete získat ebook “Princip božské orlice” a svého osobního průvodce, po dobu 8 týdnů za zlomek původní ceny (ušetříte až 5 597 Kč, což je až 85% z původní ceny).

P.S.2: Samozřejmě, jako vždy mi pokládejte Vaše otázky na téma jak se mi podařilo zhubnout o 36 kg a tím získat zdravou a sebevědomou postavu. Na každou Vaši otázku Vám rád odpovím. Povím Vám také, proč některé ženy nemohou získat svou štíhlou postavu. Velmi se těším, čeká nás skvělá jízda!  Děkuji. 🙂

A jaké má oči božská orlice?