Kdo jsem?

Jmenuji se Roman Svoboda a jsem kouč, který se velmi rychle napojí na myšlení a pocity druhých lidí. Při společné komunikaci si ověřím, co říká lidská mysl a co říkají emoce. Rychle vyhodnotím situaci a přesnými otázkami se dostávám do hloubky složitých situací lidí a společně hledáme efektivní řešení.

Pokud si klient přeje, sdílím s ním i své vhledy, tj. přesné a nekompromisní pojmenování cesty myšlenek, které vedou ke špatným pocitům a stále se opakujícímu neúspěchu. V těch chvílích se klient chová jako pes, který se kousl do vlastního ocasu, točí se v kruhu, sténá bolestí, ale nechce se pustit, protože si myslí, že to tak má být! Pomáhám lidem tento nefunkční stav změnit, rozpustit obtěžující bloky a uzdravit jejich celkovou osobnost.

Specializuji se na rozpuštění vnitřních bloků a uzdravení celkové osobnosti. Dále rád pomáhám lidem objevit v sobě talent a potenciál, který jim pomůže nastartovat jejich úspěšné podnikání.

Miluji být průvodcem, kdy z uvadající květiny znovu rozkvete nádherná a okouzlující růže v podobě sebe-vědomé a kouzelné ženy. A remcající a věčně protivný chlap se transformuje na fascinující a žádané Ferrari v podobě charismatického a přitažlivého muže.

Své koučování jsem dostal od života jako dar, který jsem pokorně přijal a velmi za něj děkuji. Dále jsem studoval koučovací techniky a nástroje pro lidskou komunikaci v Evropě a poznával komunikaci i v USA. Všechno jsem vyzkoušel sám na sobě, když jsem znovu vybudoval úspěšnou kariéru v úplně novém oboru než jsem vystudoval.

Jsem šťasten, že můj život mi nyní dává smysl, mám kouzelného syna, své poslání, plním si své tajné sny a realizuji velkou vizi.

ROMANŮV PROFIL

 Chcete vědět o mě například kdy jsem se narodil, v jakém jsem znamení, jaké mám motto, co mám rád nebo co ne, jaký jsem profil podle Dynamiky bohatství a dalších psychologických testů, které mi pomohli poznat sám sebe, svou osobnost a další základní podrobnosti? 🙂

ROMANŮV ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH

 Chcete znát podrobný životní příběh? Jaké jsou nejdůležitější otázky, které mi změnily život? Co se mnou udělala situace, kdy jsem visel jako netopýr v totálně zdemolovaném autě zaklíněné mezi dvěma stromy? Zda jsem se lépe cítil na průmce nebo na vejšce? Jak vzpomínám na vojnu? Co si myslím o současném vzdělávacím systému? Co se mnou udělali 3 výpovědi ve 3 strojních firmách po sobě? Co pro mě znamená koučování a pomoc lidem se rozvíjet a růst? Máte možnost se seznámit s mými důležitými milníky na strastiplné životní cestě podané humornou formou. Přeji příjemné čtení s úsměvem na rtu a pauzami k zamyšlení ... 🙂