OSOBNÍ KOUČINK

Jak koučuji:

Sezení jsou velmi účinná, protože Vám pomáhají na základě koučovacích otázek najít Vaše vlastní odpovědi. Umožní Vám si ujasnit a cíle-vědomě pracovat s myšlenkami, najít přání Vašeho srdce a pomocí intuice najít cestu k Vaší duši.

Druhy poskytovaného koučinku:

 • Životní koučink

Máte zdravotní problémy a doktoři Vám dávají jen další a další léky? Pomohu Vám postupně uzdravit Vaše tělo.

Pořád se točíte v začarovaném kruhu a nevíte jak z něj ven? Najdeme a rozpustíme Vaše vnitřní psychické bloky či překážky.

Bojíte se různých změn? Strach a malé sebe-vědomí Vás brzdí na Vaší cestě? Naučíte se spolu-pracovat se svým strachem a už s ním nebude bojovat.

Lidé kolem Vás Vám nerozumí a pořád s nimi v komunikaci boxujete? Pomohu Vám zlepšit Váše vztahy s lidmi.

Máte malé sebe-vědomí a sebe-důvěru? Získáte zpátky své sebe-vědomí a následně sebe-důvěru ve vlastní síly a schopnosti.

Pořád jen nadáváte a vidíte kolem sebe jen katastrofy? Změníte své negativní přemýšlení na pozitivní a zlepší se Vám život.

Prožíváte jen tragické životní okamžiky a nevíte, jak dál? Získáte nový směr na své životní cestě.

Máte svá nesplněná přání, která jsou pořád v nedohlednu? Objevíte svůj skrytý potenciál, ujasníte si svá přání a tužby a společně najdeme cestu, jak dosáhnete svých cílů, snů i vizí.

 • Profesní koučink

Chcete mít více peněz? Zvýšíme Vaši vlastní hodnotu a najdeme cestu, jak můžete vydělávat více peněz.

Chcete lepší výsledky ve své práci? Společně najdeme cestu a stanovíme strategii a plán, jak těchto výsledků v práci dosáhnete.

Stagnujete, hledáte se a málo věcí Vám v práci funguje? Společně posuneme Váš osobní rozvoj a růst na vyšší úroveň.

Jste silná osobnost a lidé ve Vašem okolí Vám jen lžou anebo se Vám bojí říci pravdu do očí? Nastavím Vám pravdivé a autentické zrcadlo a poznáte kdo opravdu jste a jak jednáte a společně najdeme cestu jak věci napravit, zjednodušit a zlepšit.

Koučovací cesty:

Podle svého nastavení a životní rychlosti si můžete vybrat z následující 2 koučovacích cest, po kterých Vás přivezu v kočáru do Vašeho cíle:

1. Standardní cesta -  delší, klidnější a méně náročnější cesta

2. Ultra efektivní cesta - kratší, rychlejší a pro Vás mnohem náročnější cesta. Klienti a klientky tuto cestu upřednostňují.

Výběr výše uvedené koučovací cesty nemá vliv na cenu hodinové sazby, ale na to, jak to v sobě máte nastavené a jak dokážete na sobě pracovat a postupně překonávat překážky a rozpouštět své bloky na životní cestě ke svým cílům, snům a vizím!

Co získáte?

 • pomoc při uzdravování Vašeho těla při zdravotních problémech, protože moc dobře víte, že zdraví je základem pro Váš plnohodnotný život.
 • najdeme a rozpustíme Vaše vnitřní psychické bloky či překážky
 • naučíte se spolu-pracovat se svým strachem a už s ním nebude bojovat
 • zlepší se Vám výsledky v práci
 • zlepší se Vám vztahy s lidmi
 • najdeme cestu, jak můžete vydělávat více peněz
 • posunete svůj osobní rozvoj a růst na vyšší úroveň
 • získáte zpátky své sebe-vědomí a potom sebe-důvěru ve vlastní síly a schopnosti
 • pokud budete chtít, nastavím Vám pravdivé a autentické zrcadlo, abyste poznali kdo opravdu jste a jak jednáte
 • změníte své negativní přemýšlení na pozitivní
 • získáte nový směr své životní cesty
 • najdete v sobě to, co opravdu chcete, ujasníte si své tužby a přání a najdeme cestu, jak dosáhnete svých cílů, snů či vizí

První krok je:

Pro Vaše úvodní nastavení a vzájemnou spolu-práci si prosím zodpovězte následující 2 otázky:

 1. PŘIJÍMÁM za svůj život plnou zodpovědnost?
 2. OPRAVDU CHCI na sobě pracovat a změnit se?

Důležité upozornění:

Pokud na obě otázky odpovíte ANO, jste pro spolu-práci se mnou  PŘIPRAVENI.

Jestliže na 1 z výše uvedených otázek odpovíte NE, tak v tuto chvíli není naše spolu-práce pro Vás vhodná. V tomto případě jsou sezení málo účinná a Váš čas nebude efektivně využitý. Došlo by ke zbytečnému plýtvání mé a Vaší energie i peněz z Vaší peněženky.

Vaše myšlenky, Vaše zranění a Vaše rozhodnutí.

Máte svobodnou volbu se rozhodnout CO OPRAVDU ZMĚNÍTE anebo jestli zůstanete v současných problémech?!

Jaká je cena?

Máte obavu ze změny anebo strach, že naletíte?

Můžete být v klidu a pohodě. Nabízím Vám 60 minutové ultra efektivní setkání v příjemném energeticky nabitém prostředí v Ústí nad Labem, které je pro Vás ZDARMA. Potom se v klidu rozhodnete, zda budeme spolu pokračovat či nikoliv. Ať bude Vaše rozhodnutí  jakékoli, Vaše rozhodnutí respektuji bez zbytečných otázek.

Cena za hodinové sezení je 1 000 Kč.

Poznámka: Počet společných sezení je na Vaší vlastní úvaze a záleží na Vašich individuálních potřebách při zohlednění Vašeho životního tempa a energie. VY sami si stanovíte počet sezení anebo to vyplyne z rozsahu Vašeho konkrétního požadavku, přání, cíle, snu či vize.

Zaujalo Vás to?                                                  Potřebujete pomoc?

Pokud ANO, tak prosím napište email či smsku nebo vezměte do ruky telefon a zavolejte mi. A začneme spolu vytvářet Váš nový život, po kterém toužíte, sníte, představujete si ho a cítíte, že ho chcete mít…

Nastoupíte do myšlenkového kočáru, pojedete po životní cestě a vystoupíte v cílové stanici, kde sídlí Vaše cíle, sny a vize.

Možnosti sezení:

 • pomocí telefonního rozhovoru
 • spojení po skype
 • spojení přes Google+
 • osobní setkání (při osobním setkání v Ústí nad Labem je doprava ZDARMA, při cestě do jiného města v rámci České nebo Slovenské republiky je nutné také uhradit cenu za dopravu, 1 km = 5 Kč)

CO O MĚ ŘÍKAJÍ ...

“Romane díky ti za všechny přesné otázky, které pokládáš. Při našem sdílení jsi mi dokázal všechno srozumitelně vysvětlit a názorně ukázat na konkrétních příkladech. Cílenými otázkami mi pomáháš hledat odpovědi pro docílení mých větších úspěchů v makléřské činnosti. Přestože se zatím známe krátce, tak si na tobě velmi cením, tvé upřímnosti a jak mi pomáháš s velkou pečlivostí a důsledností na mé životní cestě. Romane, jsi skvělej kouč pro osobní či profesní rozvoj. Mohu Tě jen doporučit, protože mé výsledky v realitách se mi rapidně zlepšili. Přeji Ti mnoho úspěchů v pracovním a osobním životě. P.S. Velmi dobře si pamatuji: Vše záleží jen na MĚ!!! :)”

František BlumertRealitní makléř http://frblumert.cz/

“Romčo nejvíce jsi mi pomohl ve chvílích, kdy už jsem měla pocit, že mě všechno zavalí… Bylo toho na mě moc, nešlo mi to a já myslela, že nedokončím, co jsem začala. V těchto těžkých chvílích jsi mě neuvěřitelně nabil energií a optimismem. Připravil jsi mě, abych napsala svůj první ebook a svými otázkami jsi mi pomohl najít potřebné odpovědi atd. Hned jsem měla pocit, že na všechno nejsem sama a věděla jsem, že je tady někdo, kdo mi pomůže najít cestu, jak dál. Dokážeš povzbudit, ale i pěkně naštvat. Moc dobře víš, že zdravá naštvanost nastartuje lidské motory k nejlepším výkonům. Takže i díky tomu jsou dnes na světě moje webové stránky a za to Ti děkuji. Líbí se Ti?”

Markéta PoslušnáMarkéta Poslušná, expertka na garážová vrata www.MarketaPoslusna.cz

“Romane děkuji za tvůj čas a pomoc, kterou jsi mi věnoval při vytváření mých webových stránek. Díky tvému přístupu a komunikaci se vytváření mých prvních webových stránek stalo jednodušší a srozumitelnější. Vždy se mi dostalo velkého povzbuzení a dostavila se nová energie a elán do díla ☺. Ještě jednou děkuji.”

Jan PoslušnýExpert na odstraňování vlhka ze zdí www.JanPoslusny.cz